Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dívka v sedle 9.část

              Dívka v sedle 9.část  - Nový přírůstek v zemi BloomEvery

Dnes byl v BloomEvery velký den. Tornádovi se měl narodit jeho první potomek. A jako vždy jsem se to dozvěděla poslední. Jak mi to bratr řekl nemohla jsem z toho usnout a tak jsem zavřela oči a opakovala si potichu "BloommEvery, BloomEvery" najednou jsem se objevila vedle Tornáda který už vyčkával na příchod potomka. Zavolala jsem na něho "Ahoj Torny, slyšela jsem že tvoje žena každou chvíli porodí hříbátko." Tornádo mi po chvíli na to odvětil "Ahoj Bello, ano je to tak.. Promiň, zapomněl jsem ti tu novinu říct." usmála jsem se aby pochopil že mi to vůbec nevadí jelikož jsem věděla že teď kvůli tomu hříbátku musí mít velké starosti a jeho žena určitě také. Po pár minutých se na hladině objevila Sen v celé své kráse a tak jsem se rozhodla že jí pozdravím a poblagopřeji k miminku. "Ahoj Sen, gratuluji k miminku." Sen byla ráda že jsem to věděla a tak mi odpověděla "Ahoj a Děkuji ti moc.." viděla jsem že v očích Sen a Tornáda je plno radosti. Určitě se na svého prvního potomka těší tak jako já.

 

Uběhl v BloomEvery 1.den a Sen se chystala na porod a já jsem samozdřejmě asistovala En. "A UŽ JE TO TADY!!" zakřičela En nadšeně a já jsem hned vytáhla kameru abych na ně měla nějakou památku. Sen se narodila krásná klisnička který byla strakatá jako kravička. Její srst byla hnědo-bíla, měla modré oči a bílou hřívu. V tu ránu jsem se do ní zamilovala. Tornádo mi dovolil abych jí vybrala jméno a tak jsem řekla "Bude se jmenovala Bella!" Tornádo a Sen souhlasili, jméno Bella se jim velice líbilo ale to co je trápilo bylo to že její nadpřirozené schopnosti se projeví až jí bude 6měsíců. To čekání bylo hrozně dlouhé ale jinak to zistit nešlo.. "Moment.. A co En?" napadlo z ničeho nic Tornáda. A po souhlasu se Sen se vidal za svou milovanou sestřičkou. Když stál před jejím domečkem pověděl "En? Jsi doma? Dostal jsem nápad.." po chvíli se Tornádovi otevřeli dveře a ozval se malebný hlas "Pojď dál Torny a pověz mi co tě napadlo."


"En, víš stále nevíme jestli bude Bella nastraně dobra a jaké bude mít schopnosti tak mě napadlo.." Tornádo to nestačil ani doříct protože mu do řeči skočila En "Jestli bych to nevěděla já?" usmála se a Tornádo jí na to přikívl. En chtěla svému bratříčkovi za každou cenu pomoct a tak se podívala do křišťálové koule a pověděla "Milý bratříčku, tvoje dcera bude bojovat za dobro a její schpnosti budou; Rychlonožka: To znamená že vždy vše vyhraje, Láska k vodě: Bude moci být hrozně moc dlouho ve vodě a nedojde jí kyslík, Počasí,Voda,Blesky a to je vše.." Tornádo byl velice udivený "Na to jak je malá bude hodně silná!" pověděl a En mu na to přikívla. Po hodince se s En rozloučil a vydal se domů za Sen a Bellou. Já jsem tam ale už nebyla musela jsem už jít domů, bylo mi to líto ale co se dá dělat.

 

Když jsem dorazila domů bylo 06:00 a bratr mě samozdřejmě musel zbudit, kdyby mě nechal spát tak by to snad ani nebyl on. Pak mě zbudil a řekl "Na probuzení ti u dělám ořecha." a taky že udělal. Ježíš, jak jsem na něho byla naštvaná. Měla jsem z toho ořecha hrozně rozcucháné vlasy že to bylo příšerné k rozčesávání. A tak mamka vzala nůžky a tam kde to bylo zacuchané tak to ustřila ale i na to štěstí mě zůstaly dlouhé vlasy. Na bráchu jsem to nepráskla, nejsem přece žádný práskač!. Ten den jsem si vzpomněla že jsem natočila porod Sen a tak jsem ho všem chtěla ukázat a tak jsem řekla "Dámy a pánové, dnes ve 20:00 vám představím porod klisny Sen. Určitě přijďte!" pak jsme se jen tomu mému výroku zasmáli a těšili se až odbije 20:00. Když hodiny odbili 20:00 pustila jsem video na televizi a musím vám říct že porod v BloomEvery byl úžasný. Rodičům i Danovi se video líbilo a tak mi na FB dali LIKE.

 

Další den mamince brzo ráno zavolali z televize a ptali se po mě a tak mě maminka dala telefón a já jsem řekla "Dobrý den" ze sluchátka se ozvalo "Ahoj Šárko, tady je teta Leela.. pamatuješ si na mě?" na to se nedalo odpovědět jinak než "Jistě že si na tebe pamatuji, copak potřebuješ?" teta chvíli mlčela a pak řekla "Zapůsobilo na mě tvé video pod jménem "Porod" a tak jsem se rozhodla že ti musím zavolat a musím ti říct že jsem se rozhodla že by z toho videa byl dobrý film co ty na to?" chvíli jsem mlčela byla jsem z toho všoku a pak jsem řekla "A nebyl by to nějaký krátký film?" a pak teta rychle odpověděla "Vůbec ne moje milá, byla by jsi tak hodná a natočila by jsi jak to probíhalo?" zamyslela jsem se a řekla "Moc ráda ale nechápu jak uděláte to aby Sen byla zase těhotná" teta se zasmála a pověděla "Šárko, máme ve studiu 2 úžasný grafiky kteří ji počítačově upraví aby vypadala jako těhotná chápeš.. Už musím končit, až to video natočíš tam mě na něm na FB oznat dobře papa :)" Usmála jsem se a rychle odpověděla "Chápu a určitě tě tam označím papa".

 

Pochopila jsem že čím dřív film natočím tím dřív ho vydají a tak jsem se ještě ten večer vydala do BloomEvery natořit jak to všechno probíhalo. Trvalo mi to 5 hodin a tak jsem domů dorazila o půlnoci a tak jsem hnedka usnula. Další den jsem dala film na FB a označila tam tetu a by věděla že už je to hotové. Film byl natočený za 1.rok a byla jsem ráda že mě tam označili jako autorku filmu. Odnesla jsem si do postele noťas a portla jsem se do BloomEvery jelikož jsem se chtěla pochlubit Sen, Tornymu, En a Belle. Film se jim hrozně líbil a byli moc rádi že jsou slavní i když je zná jen moje celá rodina až do nejdelších kořenů. Byla jsem na ten film moc pyšná a ve škole se také všem moc líbil. Paní učitelka nám ho vždy pouštěla na besítce a já jsem byla tak hrozně šťastná že jsem na vysvědčení měla samé 1. A z toho jsem byla také nadšená. Nevím jak vy ale já se těším na dalšího potomka Tornáda a Sen.

 

KONEC příběhu *Shelly*

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7775
Měsíc: 117
Den: 5