Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dívka v sedle 5.část

Dívka v sedle 5.část - Planeta a celý vesmír je v nebezpečí takže BloomEvery!

-------------------------------------------------------------------

 Pohladila jsem svou králikandu a bráchovi králíky, rozloučila jsem se s rodinou nastoupila do autobusu a odjela na farmu k tetě Sally. Jela jsem tam celkem 1h a 30min. farma tety Sally byla moc krásná představovala jsem si tu farmu jinak ale spletla jsem se. Teta přijela na krásném koni, zrovna skákala přes překážky na koni. A teta Sally mi řekla "Vítej Šárko, doufám že se ti tu bude líbit, a že si ten další týden semnou a se zvířátky hezky prožiješ!" poděkovala jsem tetě za milé přijetí a šla si vybalit věci.

 

Teta Sally tu měla hodně zvířat: králíci, krávy, ovci, psi, kočky, morčata, koně. Nemohla jsem to ani spočítat kolik tam bylo zvířat ale byla jsem ráda že jsem byla s tetou Sally a zvířaty. Dneska ale tetě Sally nebylo moc dobře protože její pes umíral strávila u něho hodiny já mu připravila nápoj mládí co mě v zemi BloomEvery naučil Tornádo a Nik zase ožil a byl jako by byl ještě štěně teta mi poděkovala a šla dát Nikovi granule a zeptala se mě "Nechceš si skusit práci na farmě?" řekla jsem proč né ještě jsem na farmě nebyla a nikdy nepracovala na farmě.

 

Zachvíli jsem byla u zvířat a starala se o ně až jsem ukončila práci šla jsem za tetou Sally a zeptala jsem se esi mě naučí správně jezdit na koni, a také jak naučit pejska poslouchat. Teta Sally byla moc hodná a pomohla mi, zachvilu jsem uměla jezdit jako kybych jezdila už od mala. Pak jsem si s batohu vzla MP3 a poslouchala v posteli písničky, nemohla jsem usnout a tak jsem poslouchala MP3 a najednou jsem usnula, najednou zakřípaly dveře a vešla Teta Sally. Dala mi nakonec dobrou noc a já usnula.

 

Hned další den ráno jsem šla na procházku s Nikem, a hádejte co jsem našla, zatoulané koťátko hned jsem si ho vzala k tetě a zeptala jsem se esi si ho můžu nechat řekla jsem to přesně takto, "Teto prosím mohla bych si nechat tady u tebe to koťátko ?" a teta Sally mi na to řekla " Šárko, každé zvířátko má tady u mě na farmě otevřené dveře dokořán, jistě nech si jí budu moc ráda když tady na farmě budeme mít dalšího kamaráda, už si jí vymyslela jméno ?" a já na to povídám "Ano, jmenuje se Majka, protože jsem to jméno vždycky chtěla dát zvířeti ale vždycky jsem se rozhodla pro jiné!"

 

 Zachvilku jsme šli zase pracovat na farmu těšila jsem se protože tam zase potkám svoje koťátko, a hnedka jak skončíme s prací projedeme se na koni. Před spaním mi teta Sally uvařila kakao, jak jsem ho dopila mě zaspívala ukolébavku a já ihned usnula. Ráno bylo hrozné, kohout zakokrhal to je příšerné takové netradiční nejsem na to zvyklá. Rychle jsem se převlékla a šla radči pracovat na farmu, zapoměla jsem na snídani ? Já vím. Nejvíce mě baví ta práce na farmě  vyskoušet si něco nového to mám ráda. 

 

Týden utekl jako voda a já jedu zpátky domů moc se těším na Lexíka, Sttelinku, a Rockyho, hrozně mi chyběli ušáci jedni!. Domů jsem jela 3hodiny, doma mě přivítali s otevřenou náručí a mamka držela nějákou krabici v ruce, co to mohlo být ? mám řekla že je to pro mě a dala mi to do ruky, já jsem to otevřela, a co tam bylo ? Lvíček černá samička (králíčka) byla krásná a mamka řekla "Tak a těď jí vyber jméno!" chvilku jsem přemýšlela a pak jsem řekla "Bude se jmenovat Lia!!" mamka kívla hlavou a řekla ať ju nechám seznámi s našema ušákama, ale radči jsem je hlídala co kdyby se chtěli poprat ? To je radči všechny 4 pohlídám!

 

 

Ale nevěděla jsem co se děje ve vesmíru zlý zvířata chtějí zničit celý vesmír i BlooEvery. Boužel já jsem o tom neměla tušení. Všechny koně z BloomEvery bojovali aby zachránili vesmír i BloomEvery. Už nevím jak to dopadlo protože jsem to sama nezažila, ale vím že moji zlatí koníci nakonec vesmír a taky BlooEvery zachránili.

 

Dala jsem granulky králíčkům, nakrmila jsem pejska, a šla jsem do sklepa pro marmeládu, mléko, olej, a okurky. Nakonec jsem to dala na stůl, navečeřela jsem se a šla se dívat na TV až pořad skončil šla jsem spát. Mamka nakonec ty věci uklidila a šla si taky lehnout, taťka vypnul televizy a šel také spát.

 

KONEC příběhu *Shelly*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 8310
Měsíc: 162
Den: 1